סדרת הטלוויזיה, המתרחשת בעולם הקוסמים של הארי פוטר, עוררה סערת זעם ברשתות החברתיות. צוות Verge לקח על עצמו לדון מה יכול להיות הסיבוב החדש "הארי פוטר" הזה, ימים ספורים לאחר שהוכרז כי הוא יזכה לעיבוד התקשורתי שלו. הוא קולט שנים לאחר הספר האחרון ומספר את סיפור חייו של פוטר, מההתחלה ועד הסוף, במה שמכונה "הסיפור השמיני".

הסיפור תופס קיטור כמה שנים אחרי אירועי "הארי פוטר ואוצרות המוות חלק ב '" והוא מציג צוות דמויות חדש, שחלקם התבגרו. כל סיפור התגלה כמאתגר יותר מקודמו, ולכל סיפור יש יותר מאותן דמויות כמו הקודמות, אך בנסיבות אחרות.

על הארי והאגריד להשיג את מה שהם צריכים, ולפני שאתה יודע את זה, הארי הפעיל את החבר הכי טוב שלו. בהוגוורטס הוא מוצא יריב בדראקו מאלפוי ומתיידד עם חברו הוותיק של הארי, רון וויזלי, שם הוא פוגש את אשתו לעתיד הרמיוני גריינג'ר. עם השנים הם הסתבכו בתעלומת אבן הפילוסוף, השומרת על בית הספר במצב של מלחמה מתמדת עם אוצרות המוות וצוות הקווידיץ '.

לאחר שהשמידו הורקורוקס וגילו את משמעותם של שלושת אוצרות המוות, הארי, רון והרמיוני ממשיכים במסעם להשמיד את שאר ההורקרוקס כדי להשמיד את צוות הסמפרחים האדיר שקיבל כעת וולדמורט. אדון האופל מגלה את צידו של הארי אחר ההור קרוקס ומשגר במתקפה על הוגוורטס, שם על השלישייה לחזור לכוחות האפלים המאיימים על עולם הקוסמים והמבריחים.

סיפור המשחק מתרחש לאחר סיום לימודי החרס, וסרטי הארי פוטר הראשונים הופיעו חודשים ספורים לאחר מכירת ספרו הרביעי של רולינג. עכשיו הוליווד מכנה את זה כל מה שפופולרי כיום, מסרטי פעולה ועד אקשן – סרטי הרפתקאות לסרטי אימה, אבל שום דבר לא דומה למקור.

בסוף 1997, הארי פוטר והיוצר המשותף של אבן הפילוסוף דייוויד קלובס קיבל את אחד ממסעות השיווק המצליחים ביותר בתולדות משחקי הווידאו ושלח את העיבוד הקולנועי המוצע לחבריו באחים וורנר ואוניברסלי תמונות , כשהארי פוטר הוא היחיד שעלה על הסיפון. כריס קולומבוס נשכר לבמאי לאחר שסיים את עבודתו בסדרה, אך היא מעולם לא שוחררה משום שלא היה לו עניין בעבודתו הקודמת בסדרה.

הסדרה הופקה בעיקר על ידי דייוויד היימן, וההפקה התבססה על הסיפורים שרולינג כתב במשותף. בסדרה מככבים הארי פוטר, הרמיוני גריינג'ר, רון וויזלי, דראקו מאלפוי, ג'יני וויזלי ורון פוטר. היא נשואה לג'יני מאלפוי ואם לשני ילדיו הארי והרמיוני ובנו דראקו.

בגיל 11, הארי נוסע להוגוורטס, שם הוא ושאר הסטודנטים מהפקולטה לקוסמים ומכשפות מלמדים כיצד להשתמש נכון בקסמים, טקסים וכלים. מכיוון שזה ניתן למשפחתו של פרופסור אלבוס דמבלדור, מנהל בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות (הוגסמיד) ובנו של פרופסור דמבלדור, הארי חי איתם ועובר את כל הקשיים והבלבולים.

הארי עובר במנזר המושלג של קתדרלת דורהאם, המשמש בסדרה לסצינות שונות מהוגוורטס. אם אינך מכיר את החדר המשותף של גריפינדור, הנה 10 סצנות בלתי נשכחות המתגלות בו.

אנו קוראים על העולם הקסום המדהים הזה ורואים כמה הוא מדהים דרך עיניו של הארי ושלנו. אנחנו בנסיעה ברכבת יחד, כולנו קוסמים, אבל כולנו קראנו על זה, אז מה זה?

למרות כל ההתרגשות בחייו של הארי, הוגוורטס והקסם עצמו עדיין הופכים עולם ששווה לבלות בו שעות. כמובן, לא הכל הרפתקה עולמית קסומה, אבל אתה חושב שהוא מספר את אותו סיפור, ואתה ' אמצא הרבה הרפתקאות. לאחר שעזבתם את הארי פוטר ובריחת Gringotts, תחפשו בחנות ותוסיפו כמה פריטים דמיוניים למלאי הקסום שלכם. אסור לפספס את חנות המכתבים המוזרה, שמוכרת גם מבחר רחב של כלי כתיבה קסומים ומתנות בנושא ינשוף.

הנה מה שהחלטנו לכלול את כל מה שאתה יכול לראות על הארי פוטר, כולל ההצגה ארורה הילד. יש סרטון שימושי בשם "אריזה מחדש של כישוף" שתוכלו לשתף עם המשפחה, הכנסייה ואחרים. נוק-אאוט עם חבר שאולי גם לא בטוח מה לעשות איתך ועם הארי פוטר שלך – בחביבות, אבל יש בזה יותר מזה.

הארי נבחר לצוות הקרידיץ 'של גריפינדור והיה ידוע כקוסם בזמן שהאחרים היו מכשפים ואחד היה מכשפה המשתמשת בקסם לבן. הארי ולורד וולדמורט השתמשו בנוצות זנב כדי לסמל שמקור כוחם אולי הגיע מאותו מקום, כפי שאומרים כמה מבקרים, אצל אויבי פוטר וולדמורט משום ששימש "קסם לבן". הערה: אבן הקסם של הארי פוטר מכונה בארצות הברית "אבן הפילוסוף".

 

הארי פוטר
הארי פוטר צילום pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.