אם ניסית לא לישון טוב כי אתה חושש שתצטרך לחלוק מיטה עם אדם אחר, אתה צודק. נחירות בלילה, פחד מגפיים מתנפנפות, בעיות שעון מעורר מכל הסוגים. להתעורר בבוקר עם טמפרטורת גוף המווסתת בצורה גרועה על ידי הנחת שתי שמיכות על המיטה במקום אחת.

שמיכת טווין סופר גדולה (220 ס"מ x 165 ס"מ) מושלמת אם יש לכם מיטת סופר קינג סייז

כדי להכין מיטה עם שתי שמיכות פוך, צריך לחתוך את שתי השמיכות האישיות לחצי לאורך השביל ולהניח אותן זו לצד זו על מיטה זוגית. אם המיטה שלך רחבה יותר, אינך צריך לקפל את השמיכות, אלא להיראות מוזר עם שתי שקי שינה ארוכים על המיטה שלך (תמונה ראשית למטה).

שמיכת פוך יחידה זו בגודל 135 ס"מ x 200 ס"מ x 4 ס"מ והיא בגודל המושלם עבור מיטות יחיד

מיטות יחיד וקטנות. הוא אידיאלי עבור רדומים, זוגות, נעימות, חדרים זוגיים קטנים ומיטות גידול ראשונות לילדים בגיל בית הספר. אם יש לכם מיטה זוגית או מיטה גדולה, נסו שתיים, או שתוכלו אפילו להשיג את כל השמיכה לעצמכם.

אם אתה ובן זוגך מרגישים את השמיכה הכפולה

לבחור בשני סינגלים זה דבר שלדעתי יעזור לכם לישון טוב. השימוש בשתי שמיכות פוך בודדות מונע מזוגות להיכנס למשיכת מלחמה בראש בראש כל לילה. בנוסף, תוכלו לשלוט על חום גופכם בעזרת שתי שמיכות פוך בודדות.

כיסוי שמיכה נשלף בתערובות מיקרופייבר

כותנה רכה או פוליאסטר תואם את שמיכות המשקל הבסיסיות שלנו (72 "x 48" ועובד עם שמיכות המשקל שלנו מדור 1 ודור 2) ויש לו מחבר כפתור ועניבה. ניתן להזמין שמיכת כבידה בסגנונות בד שונים, כולל בדי כותנה רכה ובדי מיקרופייבר.

תוספות למיטה מגיעות בגדלים בין תאומים למלכים ונועדו להגן על כיסוי השמיכה

ניתן להשיג כיסויי שמיכה במגוון וריאציות בד בהתאם לעיצוב ולסגנון. זה זול יותר מקניית השמיכות עצמן, מכיוון שהיצרן משתמש באותו בד לסדין ולשמיכת השמיכה, כך שתוכלו לעבוד בדיוק עם אותו חומר.

אין מידות מיטה סטנדרטיות קפדניות בארה"ב

ושמיכות פוך נוטות להשתנות, לכן היצרנים ממליצים למדוד את השמיכות שברצונך לכסות לפי מספר השמיכות שאתה רוצה. זכור לחסר את שולי הקצוות ממדי הבד שלך בעת תכנון החלקים שלך. בדים מסוימים אינם נמכרים ברוחב רחב כמו שמיכת פוך מלאה, לכן תצטרכו לתפור כמה לוחות יחד כדי ליצור חזית. אני מציע להציב צלחת מלאה באמצע השמיכה ושתי צלחות קטנות יותר משני צידיה, אבל זה נראה כמו יצירת תפר באמצע השמיכה כולה.

שמיכות פוך בתפזורת יכולות להקשות על החשיבה הישר, אבל זה ייראה מסודר כשתחשבו. תנו לילדיכם לבחור ממגוון עיצובים המתאימים לעריסות, מיטות ג'וניור ומיטות יחיד.

התבונן במבחר הנרחב שלנו של שמיכות פוך וכריות

כדי לוודא שהמזרן הנוח שלך לא משאיר אותך קר מעט. הבאת השמיכה למכבסה נראית בתחתית רשימת הדברים החשובים ביותר לעשות היום. הסגנון של מצעי המיטה שלך הוא קריטי להחלטתך, אך איך זה מרגיש כשאתה נעול בלילה חשוב לאוהבי השינה לא פחות.

עם כיסוי שמיכה אתה בטוח שיהיה לך לילה נוח ותרגיש בבית בדונלם

אנו מציעים מגוון חומרים בכיסויי השמיכות השונים שלנו, כולל כותנה לנמל רך, פוליאסטר לנוחות ועמידות אולטימטיבית, ספירת חוטים גבוהה מכותנה מצרית והמותג 5A הייחודי מבחינה אסתטית מהשדרה החמישית. מעולם לא נהניתי לישון עם סדינים ושמיכות, אבל אני נערת שמיכת דונה בכל המובנים.

בסוף הנישואין שלי

כשהייתי שבור מקולקל וקלול, הייתי בטוח שמחסור כרוני בשינה אחראי לכ- 25 אחוזים. זה מגזים ומפשט את מותו של מערכת יחסים, ונכון שסבלתי מרוב מחוסר שינה, אך לא הובילו לי לחלוק מיטה, שלא לדבר על שמיכה. אבל עכשיו, כשאמה עברה מהפעוטה למיטה, אני חושבת שהגיע הזמן שתהיה לה שמיכה משלה.

אני לא יודע כלום עליך

אבל אני לא מפסיק להיות המום ממחיר המצעים. גנב השמיכות הוא אחד הגורמים המעצבנים ביותר בכל הנוגע לחלוקת מיטה. מקומות רבים ברחבי העולם מציעים מערכת שתי שמיכות להשגת שנת לילה מושלמת. זהו תרחיש שרבים מאיתנו מכירים, ובעוד שהאנשים שאיתם אנו חולקים מיטה לא יכולים להיות מוטים בכל הנוגע לגניבת שמיכות טלאים כמו שהיו פעם, הבעיה מתעוררת כאשר ההעדפות הזוגיות שונות. – אנו מציעים העדפות שמיכות כדי להבטיח שתמצאו את המשקל, החום והאוורור המתאימים. חלקנו רוצים להרגיש מכביד על ידי שמיכת פוך חמה וכבדה, בעוד שאחרים מעדיפים שהשמיכה שלהם תהיה קרירה וקלילה. שמיכת פוך טובה צריכה להיות גם עשוי מחומרים נושמים כדי לשמור על יובש והטמפרטורה שלך קבועה לאורך כל הלילה.

צמר

למשל, ידוע בתכונותיו המווסתות את הטמפרטורה, וזה נהדר כשאתה חם מדי להתמודד עם מצעים. את הטוב ביותר מתוך עיצובים של שמיכות פוך מסורתיות והציגו בפניהם את עולם טכנולוגיית הבד החדשנית ומווסתת החום שתוכננה במיוחד לחללי חלל.

בבריטניה, שתי מיטות יחיד משמשות לתיאור שתי מיטות באותו חדר – וגם אין להתייחס לגודל המיטות עצמן גדלים תזונתיים משתמשים במונחים שונים עבור מידות מזרן ומיטה, דבר שעלול לבלבל.

שמיכות שמיכה מיוצרות כך שיתאימו לשמיכות פוך באותה מידה

כך שאינך צריך לקנות כיסוי שמיכה גדול יותר לשמיכת פוך כלשהי. אנו ממליצים להשתמש בכריות סטנדרטיות למיטות יחיד, זוגיות וקינג סייז וכריות קינג סייז למיטות קינג סייז ומיטות סופר קינג.