עברו תשע שנים מאז שוחררו הארי פוטר ואוצרות המוות – חלק 1 וחלק 2, אך מעריצים ברחבי העולם עדיין לא ראו אף אחד מהם, אם כי עדיין נראה שאנחנו עדיין מאוהבים בהם לגמרי. טלוויזיה, צפייה במרתון, צפייה מוגזמת וכמובן המון סרטים בולמוסים.

גם אם אתה נהנה מסרטי הארי פוטר בסדר כרונולוגי, מעניין לדעת שיש הרבה יותר מתוכנן לחיות פנטסטיות ולחיות המזרח האנד ולחיה המופלאה 3. עכשיו כשעושים חיות פנטסטיות 3 לסרט, זו הרשימה של 10 סרטי הארי פוטר שתוכלו להיתקע בהם.

הארי פוטר וחבריו ממשיכים במסע שלהם למצוא את אוצרות המוות – חלק 1, חלק 2 וחלק 3. הסיפור נבחר במהירות במהירות אחרי אירועי הסרט הראשון של הארי פוטר, והוא מציג צוות דמויות חדש שכולם מבוגרים ומוכנים להרפתקה הבאה שלהם. זהו החלק השלישי והאחרון של הסדרה והמשך סרטי הפוטר המקוריים, עולם הקוסם פוטרמור.

סרט זה יצא לאקרנים בשנת 2001 והופיע גם כארי פוטר ואבן החכמים. כאן הארי פוגש את חבריו בבית הספר לכישוף ולקוסמות בהוגוורטס, אשר מתרחש בשנת 1991. זהו הסרט השני בסדרת העולם של אשף פוטרמור, בו אנו פוגשים את הארי שוב, הפעם כיתום שעבר התעללות. הסרט, שנקרא הארי פוטר ואבן הפילוסוף, עוקב אחר מסעו של הארי פוטר היתום, שלומד שהוא קוסם. להרכב הבא מופיע עם הארי, רון, הרמיוני, דראקו וילדיהם שנשלחו להוגוורטס.

הסרט האחרון של הארי פוטר יצא לאקרנים בשנת 2011 וגרינט המשיך לגלם את הדמות עוד 10 שנים. אליו הצטרפו השחקנים האחרים טום הידלסטון, דייוויד טננט, טום פלטון ורופרט מקגוניגל בסדרת סרטי הארי פוטר.

אם אתה לא רוצה לראות שוב את סדרת הארי פוטר, אבל אתה מישהו שרוצה ליהנות יותר מעולם הקוסמים, האזן לפודקאסט השבועי שלנו "הארי פוטר", שמציג את כל החדשות האחרונות, ביקורות , ראיונות עם שחקנים וצוות, ועוד הרבה יותר. יש לה ניקוד מורכב שגורם לך לזכור את כולם, כמו גם צוות דמויות נהדר, מוסיקה נהדרת ופסקול פנטסטי.

הארי פוטר ונסיך חצוי הדם הוא הפרק השישי בסאגת הארי פוטר וכולל תפאורות נהדרות, הופעות וערכות במה. הסרט ארוך ושובה לב, כפי שהייתם מצפים מסרט "HarryPotter", אך הוא גם משעשע מאוד ורועד ומרתק.

הארי פוטר ואוצרות המוות: חלק 1, חלק 2 וחלק 3 מתוארכים למדי, אבל יש לו צוות דמויות נהדר, הופעות נהדרות וסיפור טוב. הסרט הקצר הזה הוא אכן אחד מסרטי הארי פוטר הטובים בכל הזמנים, אם לא הגדול ביותר. זה דומה לשני הסרטים הראשונים בסדרה, למעט כמה יוצאים מן הכלל, כמו סצנת "ליל הקדוש של הוגוורטס".

הוגוורטס לא בטוח כמו פעם, אבל אם אלה חדשות רעות מבחינתך, הנה עוד כמה. סרטי הארי פוטר אינם זמינים ב- Netflix וכיום אינם זמינים להזרמה בארה"ב. הם זמינים באמצעות תוכנית טווס בחינם (ללא פרסום), אך כל שאר הסרטים בסדרה דורשים את תוכנית הפרימיום. חלקם זמינים גם ב- HBO Max, אם כי הם אינם כלולים כרגע.

אם אתה רוצה לברוח מהקסם של עולם הקוסמים, המשך לקרוא כדי לגלות היכן ניתן לצפות בסרטי הארי פוטר בסדר הנכון. לא כולם יימצאו במקום אחד, אך ניתן למצוא אותם במספר פלטפורמות.

כמו כל זיכיון לסרטים אפיים, סיפורי הארי פוטר הם רצפים, אז צפו בסרטים לפי הסדר, אך ראו אותם לפי הסדר שאתם אוהבים.

הערה: בארה"ב, הארי פוטר ואבן החכמים מכונה "הארי פוטר ואבן החכמים". הסרט הראשון בסדרה, "עולם הקוסמים של פוטר" (1997), יצא לאקרנים בצפון אמריקה ב -1 ביולי 1997, ולאחר מכן הוקרן באירופה ובאוסטרליה ב -1 באוגוסט 1999, וביפן ב- 31 באוקטובר 2001 הסרט השני, החלק השלישי והאחרון של סדרת סרטי "לוחמי הוגוורטס", הופיע לראשונה בבריטניה בשנת 1997 ומאז יצא לאקרנים ברחבי העולם, והחל עם השקתו באוסטרליה בשנת 1999 וביפן בשנת 2002. סרטי הארי וויזלי. להבין: מדריך להיבטים החשובים ביותר בעלילת כל סרט.

הקהל האמריקאי וההודי של "הארי פוטר ואבן החכמים" (מבחינתם, "אבן החכמים" בפנסיה) מגיע מאותו אולפן שכולם התאהבו בו לפני כל השנים.

סרטי הארי פוטר
סרטי הארי פוטר צילום pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *