הבעיה היא שצלמי חתונות גורמים ללקוחות הפוטנציאליים שלהם להאמין שהתמונות הן הייצוג האמיתי של מה שהם מקבלים בגלריית החתונות שלהם. אם אתה רציני לגבי צלם חתונות מסוים, כדאי שתסתכל קודם בגלריית החתונות כולה. בקרו בבלוג של הצלם והסתכלו על חמש חתונות כדי לקבל מושג מציאותי על סגנון צילומי החתונה שלהם.

על מנת להבטיח שתעסיק את הצלם המושלם עבורך ושהיום הגדול שלך בדיוק כפי שאתה רוצה יתפוס

ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים שיעזרו לך למצוא את המתאים לך. הנה כמה שאלות ברורות, בוערות בנושא צילומי חתונה כדי להקל מעט על מציאת הצלם המושלם ליום החתונה שלך. עדיף לשאול את צלם החתונות שלך אם הוא מעדיף לעבוד לבד.

לכבוד עונת החתונות הנפלאה והלחוצה הזו

הנה כמה עצות צילום מועילות לצלמי חתונה חדשים ולקוחות המחפשים צלם. רשימה זו נערכה לאורך השנים על סמך חוויותיי כצלם חתונות חוזר (אני גם צלם פורטרטים) והדברים השימושיים הרבים ששמעתי מעמיתים וחברים ששכרו אותם. בניגוד למה שידוע בדרך כלל בתקופה זו, מה שהלקוחות מחפשים ימצב אותך להצלחה בתור יורה לחתונה חדש.

צלם חתונות ששווה לכם את ההשקעה יודע שצילום חתונה

הוא השקעה והשקעה בתמונות מדהימות וחוויה נהדרת מההתחלה ועד הסוף. הם מקשיבים לצרכים שלך, עוזרים לך לתכנן את ציר הזמן שלך, להשיג את הספר שלך ולענות על כל השאלות שלך. זכרו כי צלם לא יצלם אתכם במשך 8 שעות ביום חתונתכם.
עבור עוד פרטים נוספים על צלם מגנטים לחתונה וכמה קמצן צריך להיות להשיג צלם חתונה זול באפשרותך לבדוק כאן: magnet4ever.co.il

קל לומר שצלם יכול להרוויח 3,500 דולר ליום אם

הוא עובד לבד, אבל העבודה שנעשתה בחתונה יכולה בסופו של דבר להיות הרבה יותר מסתם יום. על הצלם לערוך את התמונות שצילמת תוך 30 שעות, לעצב את האלבום, לענות על הודעות הדואר האלקטרוני שלך ועל שיחות הטלפון שלך, ולמלא אחר כל ההתחייבויות הניהוליות האחרות הטמונות בבעלות על עסק.

זוגות מודעים לתקציב מרבים לשכור צלם או צלם וידיאו לטקס

במקרה של רוב החתונות, הסידור הסטנדרטי שלהם כולל את הצילומים עצמם, גלריית תמונות מקוונת ו- DVD. עם זאת, מרבית הצלמים וצלמי הווידיאו יסכימו גם לשחרור אישי המאפשר ללקוח לשחזר את התמונות והסרטונים לשימוש אישי, לשתף אותם עם חברים ולפרסם ברשתות החברתיות.

אישור לשימוש אישי מסיר כל ספק ביכולתך להזמין הדפסות חוזרות בעתיד בהנחה מקמעונאים כגון בתי מרקחת שגובים פחות מסטודיו לצילום או וידאו שלך.

ההתחשבות בכמה תמונות הצלם שלך יצלם לחתונה שלך ייקח קצת זמן עד שייבדקו

יערכו ומוכנים לצפייה לצפייה שלך. בדיוק בזמן לעונת החתונות לצלמים יש הרבה בצלחתם. אם יש לך פגישה, כל התקווה לא אבודה, אך יתכן ויהיה צורך במחקר קטן מצידך (פוטובוקר יספק לך פרטים על מבחר רחב של צלמי חתונות באזורך).

שקול

למשל, שהצלם המקצועי שלך מדלג על החגיגות שלפני החתונה. אתה יכול לקצר את הזמן מאחור על ידי מתן צלם שלך להישאר אחרי שחתכת את העוגה והשושבינות מקבלים מצלמה דיגיטלית ראויה לצילומי קבלת פנים. הצלם שלך מקבל פחות תמונות וגובה ממך פחות שעות בסך הכל.

ככל שתזדקק פחות לצלם מקצועי

כך תשלם פחות כסף. אם תסתכל על התקציב שלך, תגלה שהתקציב לצילומים לא צריך להיות קטן. מומחים לחתונה אומרים שכדאי שתוציאו לפחות 12% מתקציב החתונה שלכם לצילום (Wedding Wire) ו- 15% על התקציב שלכם (מגזין הכלות).

אם יש לך קבוצה של 20 אנשים, אתה צריך צלם שיודע שהם חייבים להיות דיסקרטיים ומשולבים כל כך טוב עד שהם משבשים את הדינמיקה של החתונה.

באופן כללי אתה רוצה לדעת כמה שעות תבלה עם הצלם בכל יום, איזה טופס צילום תקבל ממנו במהלך האירוסין (ראה להלן), ועד כמה חשוב יהיה הצילום השני.

דאג לפגוש את האדם שמנפנף במצלמה בחתונה שלך, לא את נציג המכירות או בעל הסטודיו. אם זה תלוי בך, הזן את הצלם שלך, וזה הדבר המנומס לעשות. אם אתה סומך על הצלם שלך, אין שום דרך שתעזוב בלי קסם של צלם בידך.

הטעות השנייה שאתה לא רוצה שצלם החתונות שלך יעשה היא חשיפת יתר. הסגנון שלך כצלם חתונות צריך להיות קליל ואוורירי, אז אתה צריך לוודא שהם לא עושים טעויות הרסניות של תמונות.

אל תתפתו לאיש שהציע חבילת חתונה של 500 דולר ליום בקרייגסליסט

כדי להיות מסוגל לצלם משהו כזה, כנראה שיש לו מעט מאוד ניסיון, אין לו את הציוד הנכון (או ציוד רזרבי או ביטוח) או צילם מאות חתונות אחרות כדי להסתדר או לוקח צילום חתונה כניסוי במקום עושה עבודה במשרה מלאה.

על ידי מאמץ נוסף

הכסף ישתלם ויבטיח שתקבל מוצר מצוין איתו תהיה מרוצה בעתיד. בין אם אתה רוצה להיות צלם חתונות בעצמך ובין אם רק רוצה ללכת בדרך הנכונה: המדריך השלם ליורה השני הוא הצעד הראשון בהכשרתך כצלם חתונות. זו פתיחת עין לכל מי שלא בטוח בענף צילומי החתונות. אף על פי שכל אחד יכול לצלם תמונה הגונה, נדרש צלם מנוסה עם ניסיון רב לעבוד על חתונה ולתפוס את הרגע המיוחד וחסר ההחלפה שאתה ובן זוגך תחלוק ביום הגדול שלך.