אם צבעת את שיערך במשך שנים או שזו עבודתך הראשונה לצביעה בעיצוב DIY, המשך לקרוא וגלה כל מה שאתה צריך לדעת בכדי להשיג את צבע השיער המושלם לבית. ערכנו תהליך פשוט שלב אחר שלב בכדי לקבוע את צבעי השיער הטובים ביותר עבורך. הפוך למקצוען שאתה על ידי מקצועיות והבנת הכללים הבסיסיים של צביעת שיער.

לפני שתתחילי עם צביעת השיער המעשית בפועל בבית

תחילה עליך לבחור את צבע השיער המתאים לעצמך. לפני שתתחיל לבחור את צבע השיער הנכון, עליך לדעת אם גוון העור שלך חם או קר. חשוב גם שתהיה לך הבנה טובה של גלגל הצבעים והאם תוכל לשמור על הצבע שלך ברגע ש- # Ve צבעו אותו. כצבע שיער חשוב להבין צבעי שיער, אך לפני שתשקלי אותם בעת בחירת צבע שיער מסוים, עליך לדעת כיצד הם פועלים והאם ניתן לטפל בהם כראוי. בחר צבע צבע בסיס התואם את גוון העור שלך אך אינו חם מדי או קריר לצבע השיער שלך. בחר צבע צבע שיער שדומה לזהוב – כהה, כמו צבע חיטה – בלונדיני או חום כהה עם צבע בסיס חום בהיר. בחר צבע שיער: אם צבע השיער שלך דומה לגוון העור שלך אך לא חם מדי או קריר עבורו, בחר בלונד חום – חימר. אם תבחרו בצבע שיער הדומה לזהב, כמו בלונד לבן או בגוון לבן, אך ללא צבע בסיס שחור, בחרו בצבע בסיס חום כהה יותר או אפור בהיר.

בדיוק כמו בחירת גוון בסיס

אתה צריך להסתכל על גוון העור שלך בזהירות כדי לבחור את צבע השיער הנכון שמשלים את גווןך ואינו מתנגש איתו. לאחר מכן תוכל להשתמש בצבע צבע כדי להחליט אם אתה מעדיף חום בהיר יותר או חום כהה יותר – חימר בלונדיני או אפילו צבע קרקע אפור כהה. בחירת צבע שיער לעולם אינה קלה ותלויה אם אתה מומחה לצביעת שיער או אם אתה עושה את הצעד הראשון. אנו ממליצים על צבעים אלה מכיוון שאנו מכירים את צבעי השיער והתסרוקות המדויקים שאתה מקווה להשיג.
כדי לקרוא עוד אודות צבע לשיער מומלץ להעיף מבט ב- dealcosmetics.co.il

אם אתה רוצה דרך אופטית ומהירה יותר להסיר צבעים כהים

נסה להסיר צבע שיער שמבהיר את צבע השיער ברמה אחת. אל תשתמש בצבעי שיער בהירים לתיקון צבעי שיער כהים או תוצאות. שיטות טבעיות שאינן פוגעות בזקיקי השיער, כמו שיטות אחרות, מיושמות בצורה הטובה ביותר על צבעי שיער כהים יותר והן שיטה טבעית שאינה פוגעת בזקיק השיער כמו אחרת.

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ההחלטה על שינוי צבע שיער

הוא שיש לך מושג ברור כיצד ברצונך לשמור על שיערך. הדרך הטובה ביותר לשמר את השיער הצבעוני שלך היא לתת לו את מידת הטיפול וההגנה הנכונה ולבחור צבע שיער ומותג. בכל צבעי השיער יש איזון וניגודיות, אך הדבר החשוב ביותר הוא שתמצא את צבע השיער המתאים לך ביותר כאדם. כולנו שונים, אז בחרו צבעי שיער, סוגים ומותגים על פי העדפותיכם והעדפותיכם האישיות.

לדוגמא

למריחת צבע שיער על שיער עדין יש השפעה שונה מאשר למרוח אותו צבע שיער על שיער סמיך. טונר הוא דרך למרוח שיער לשינוי גוון ושיער כולל – עודפי צבע. במהלך תיקון צבעי השיער משתמשים בטונר ובשמפו סגול לנטרול או שינוי צבע השיער. טונר (המכונה גם מחלץ צבעי שיער) הוא השיטה הפחות מזיקה להסרת צבעים ופיגמנטים מלאכותיים מהשיער.

צבע שיער טוב הוא חום כהה או שחור, לא בהיר, אבל זה יכול להיות קשה לאנשים מסוימים לקבל כשהם חולמים על צבע בהיר יותר.

בעוד שהטבלה בחלק העליון של הקופסה מציגה את הצבע הסופי שתקבלו ממגוון צבעי שיער שונים

אך אין כל התחייבות כיצד ייראה הצבע שלכם בסופו של דבר. גווני השיער על שולחן זה אינם בדרך כלל נועזים ותוססים כמו ברונטיות, אך הם מושגים בקלות אם צובעים שיער בהיר יותר.

אם אתה רוצה לצבוע את השיער המפוספס שלך באותו יום

מומלץ להמתין לפחות שבוע לפני שמורחים את הצבע הקבוע. בראון ממליץ להשתמש בצבע שיער קבוע רק אם אתה רוצה לצבוע את כל ראש השיער. אם אתה בוחר בגוון חזק של שיער חד קרן או צובע את השיער שלך כדי להיפטר מאפור, עליך לצבוע אותו לעתים קרובות יותר כדי לקבל את הצבע. אתה יכול גם להשתמש בו באופן קבוע ולו למשך יום.